+90 262 648 53 00

ÜRÜNLERİMİZ/ Aşı Suyu Stabilizatörleri

VACTORA CAGE

Broşürü incelemek için tıklayınız...
Açıklama
Ambalaj:      500 ml sıvı içeren plastik şişelerde satışa sunulmaktadır. Bir şişe Vactora Cage 50 litre su ile birlikte kullanılabilir. 
 
Ürün kodu:  50VAG500
 

 

Tanımı / Endikasyonu


Vactora Cage'in etken maddesi Sodyum Tiyosülfat'tır. Bunun dışında stabilize edici maddeler, boya, yardımcı maddeler ve su içermektedir. 
 
Vactora Cage, kanatlı kümes hayvanlarının spray aşılama yolu ile  aşılanmaları için formüle edilmiştir. Şehir şebeke suyunun spray aşılamaya uygun hale getirilmesini sağlar. Bu sayede saf su (distile su) ya da kaynak suyu kullanımına gerek kalmaz. 
 
Serbest klor ve ağır metaller, aşıların etkinliğini düşürür. Vactora Cage, kimyasal olarak kloru ve ağır metal iyonlarını bağlar ve aşı virüslerine karşı zararlı etkilerini ortadan kaldırır.
 
Aşılama suyunda pH 6,5-7,0 arasında olmalıdır. Bu limitlerin dışında kalındığında, aşı virüsleri yaklaşık bir saat sonra canlılıklarını kaybeder. Vactora Cage aşılama suyunu, pH değerini bu limitler arasında tutmak için tamponlar. 
 
Vactora Cage otomatize sistemler için özel olarak üretilmiştir. Kullanıldığında kümes hayvanlarının tüylerinde geçici bir mavi renk oluşturur. Bu sayede aşılanan sürünün ve damla çapının değerlendirmesi yapılabilir. Ayrıca, bu renk sayesinde kuluçka ve sahadaki aşılama makinelerinin kalibrasyonu yapılabilir, aşının düzgün dağılıp dağılmadığı değerlendirilebilir. 
 
1 litre sprey aşılama suyu ile birlikte 10 ml Vactora Cage kullanılır. 
RTA Laboratuvarları
Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEPOSB) Cumhuriyet Cad. No:3 41400 Gebze / Kocaeli - TÜRKİYE
Copyright © 2014 RTA Laboratuvarları. Tüm hakları saklıdır.